На Чорнобаївщині запрацював спортивний басейн

DSCN2026

На Водохреще в Чорнобаївському районному спортивному комплексі розпочав роботу спортивний басейн. Він відповідає стандартним нормам та розмірам, має просторі роздягальні, душові з необхідним обладнанням. В залі працює інструктор з плавання, стан здоров’я контролює медичний працівник. Про це повідомляють в Чорнобаївській РДА.

Голова Чорнобаївської райдержадміністрації Сергій Джоболда зазначив, що одним з головних пріоритетів роботи влади є перш за все здоров’я населення, пропаганда здорового способу життя, зацікавленість дітей та молоді до занять фізичною культурою та спортом.

– Не зважаючи на всі складності сьогодення ми не залишаємо осторонь і дбаємо про розвиток фізичної культури й спорту, – говорить Сергій Джоболда. – Стратегією розвитку району ми планували відійти від газової залежності та втілити в життя опалення спортивного комплексу з використанням енергоефективних джерел палива і ми цього досягли. Відтепер робота басейну не залежатиме від опалювального сезону. Крім того, планується заміна вікон на енергоефективні. Роботу в цьому напрямку вже розпочали: уже замінено вікна в роздягальнях.

У райдержадміністрації зазначають, що незабаром на Чорнобаївщині запрацює відкритий льодовий коток, де бажаючі пограють в хоккей або пройто покататися на ковзанах.

 

Автор статті