На Чорнобаївщині відзначили 148-му річницю від дня народження Івана Піддубного

??????????На малій Батьківщині всесвітньо відомого борця Івана Піддубного в селі Красенівка, що на Чорнобаївщині, відзначили 148 – річницю від дня його народження.

В урочистостях взяли участь очільники району та села, громадськість, учнівська молодь. 

– Іван Максимович Піддубний – гідно ніс спортивну славу, прославляючи нашу Батьківщину далеко за її межами, він і тепер залишається прикладом високого патріотизму та спортивного героїзму.

Український спортсмен-борець. Шестиразовий чемпіон світу з вільної боротьби, який понад 40 років був непереможним борцем світу, став  символом непереможної сили, блискучої майстерності і техніки, благородного духу і козацької звитяги. Він своїм прикладом довів, що для досягнення мети потрібно дуже багато працювати.

Шануючи сьогодні славу про легендарного українського спортсмена Івана Піддубного,  наші земляки з гідністю роблять свій вагомий внесок у справу збереження країни, в забезпечення достатку та миру, в утвердження  української   державності, – зазначила перший заступник  голови райдержадміністрації Валентина Стилик та звернулася до молодого покоління  із закликом завжди шанувати традиції своїх предків.??????????

Почесний голова асоціації «Незалежне об’єднання сільськогосподарських підприємств Чорнобаївського району» Петро Душейко зазначив, що  у жителів Чорнобаївщини є славне минуле, є щире бажання творити власне сьогодення, є світла віра в майбутнє України,  є Іван Піддубний приклад сили і незборимого національного духу, які спроможні об’єднувати націю.

Присутні вшанували пам’ять видатного земляка Івана Піддубного.??????????

 За інформацією Чорнобаївської райдержадміністрації

Автор статті