На Чорнобаївщині відбудеться свято богатирської сили на призи пам’яті Івана Піддубного

66641034b9faae034e59393c1af5301317 серпня о 10 годині в с. Красенівка, що на Чорнобаївщині, відбудеться Всеукраїнське свято богатирської сили на призи пам’яті Івана Піддубного, нашого земляка, всесвітньовідомого борця, шестиразового чемпіона світу з боротьби.

Участь в турнірі з греко-римської боротьби візьмуть спортсмени різних вагових категорій зі всієї України та ближнього зарубіжжя. Численною буде й глядацька аудиторія.

У програмі свята богатирське шоу «Найсильніша людина свята – 2019», показові виступи: Європейської федерації Лао-Тайських бойових мистецтв «Білий лотос», спортивного клубу з паурліфтингу  «Вікинги» смт Чорнобайвихованців Чорнобаївської районної ДЮСШ з дзюдо, спортсменів тхеквондо ВТФ в Черкаській області, вихованців Черкаської обласної ДЮСШ «Олімпія» з художньої та спортивної гімнастики, танцювального колективу «Pole dance studio “Flying Dance»  місто   Сміла, концертна програма,  а також  виставки-продажі, святкова  лотерея, конкурсно-розважальна програма для дітей та дорослих, частування, Спаський ярмарок та святкова  дискотека.

Оргкомітет Всеукраїнського свята богатирської сили на призи пам’яті Івана Піддубного

За інформацією Чорнобаївської райдержадміністрації

Автор статті