На Чорнобаївщині ведуться роботи з ремонту дорожнього покриття

0099

Зараз активно проводяться ремонти доріг в області, на що з місцевих бюджетів сільських та селищної  рад виділили понад 1 млн грн. Над цим працюють і в Чорнобаївському районі, де за серпень-вересень вже відремонтували 800 квадратних метрів дорожнього покриття між Ірклієвом, Мельниками та Крутьками, повідомляють в Чорнобаївській райдержадміністрації.

Аби покращити транспортне сполучення між населеними пунктами, з місцевого бюджету Іркліїської сільської ради  на ремонт дорожнього покриття виділили 180 тисяч гривень, Мельниківською та Крутьківською – по 55 тисяч. Днями голова Чорнобаївської райдержадміністрації Сергій Джоболда  перевірив якість виконання місцевих дорожніх ремонтних робіт. У ході робочої зустрічі очільник району також поспілкувався з інженером Золотоніського ДЕД Миколою Стояном та сільськими головами села Іркліїв й Мельники щодо проведення дорожніх ремонтів та подальших робіт на інших ділянках місцевих доріг.

– Стан сільських доріг у районі – одна з найболючіших  проблем. І вирішувати її потрібно вже сьогодні, – сказав Сергій Джоболда у ході зустрічі. – Зараз в районі проводяться щоденні роботи з ремонту дорожнього покриття, на що з місцевих бюджетів надійшло 210 тисяч. Вважаю, що кожен сільський  голова має нести персональну відповідальність за стан справ з ремонту доріг.

 

Автор статті