На честь загиблого героя у Звенигородці відкрили меморіальну дошку

звенигородкаУ Звенигородській спеціалізованій школі № 1 урочисто відкрили меморіальну дошку на честь випускника навчального закладу, майора Збройних сил України, кавалера ордена Богдана Хмельницького Віктора Погорілого, який загинув під час виконання службових обов’язків в зоні проведення антитерористичної операції.

Вшанувати полеглого бійця прийшли рідні, друзі Героя, учасники АТО, голова райдержадміністрації Василь Довбуш, представники влади, учнівський, педагогічний колективи та усі небайдужі жителі району.

− Віктор Погорілий  загинув 29 серпня 2014 року при виведенні військ з Іловайського  котла. Наш земляк є зразком справжнього мужнього воїна. У бою з підступним ворогом він віддав найдорожче – своє життя – за волю і незалежність рідної України, − зауважив голова Звенигородської райдержадміністрації Василь Довбуш.

Віктор Погорілий  народився 29 травня 1980 року. З першого до дев’ятого класу навчався в Звенигородській школі №1, 10-11 класи – у Звенигородській школі №2. Закінчив музичну та спортивну школи. У 1997 році  вступив до Одеського інституту сухопутних  військ. Після його закінчення направлений для проходження служби в 93 окрему механізовану бригаду, яка дислокувалась в Дніпропетровській області. Був командиром роти, начальником гарнізонного будинку культури.  Останню  посаду обіймав заступником командира батальйону.

 

За інформацією прес-служби Звенигородської райдержадміністрації

Автор статті