На честь героїв Небесної Сотні на Черкащині перейменували 17 вулиць

Небесна_СотняУ Ватутіному, Золотоноші, Звенигородському, Кам’янському, Монастирищенському, Черкаському та Шполянському районах перейменували 17 вулиць на честь героїв Небесної Сотні. Крім того, в районах та містах області встановили 19 меморіальних дощок та 16 пам’ятників полеглим героям.

Серед 99 героїв Небесної Сотні – шестеро родом з Черкащини. Це Максим Горошишин із села Грушківка Кам’янського району, Юрій Паращук з Тального, Юрій Пасхалін з села Носачів Смілянського району, житель Сміли Андрій Саєнко, Віктор Чернець з села Подібна Маньківського району та Віталій Смоленський з села Фурманівка, що на Уманщині. Президент Петро Порошенко присвоїв їм звання Героїв України.

– Два роки тому наша нація проявила себе справді європейською, яка шанує власну гідність, свободу і навіть ціною власного життя готова відстояти право на свою державу, – говорить перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль. – Нашим святим обов’язком є вшанування подвигу героїв Небесної Сотні, а також загиблих учасників АТО, які виступили на захист демократичних цінностей, відстоювали права і свободи людини й наше з вами майбутнє. І така увага має бути постійною.

 

Автор статті