На честь Героїв АТО у Звенигородці провели спортивні змагання

???????????????????????????????Спортивні змагання з легкої атлетики серед учнів 6-7 класів району на призи воїнів АТО відбулися 23 вересня на території Звенигородської дитячо-юнацької спортивної школи. Змагання започаткували торік задля виховання патріотизму, поваги до воїнів АТО, популяризації здорового способу життя серед учнівської молоді, повідомляють у Звенигородській РДА.

Спортивна зустріч розпочалася з урочистої церемонії підняття державного прапора України та вшанування хвилиною мовчання наших земляків та всіх полеглих учасників АТО, що захищають мир і незалежність України на її східних рубежах.

??????????????????????????????? ???????????????????????????????Юнаки та дівчата змагалися у метанні м’яча, бігові на 60, 300 і 600 метрів, стрибках у довжину. Переможців з кожного виду спорту нагороджено пам’ятними медалями та грамотами райдержадміністрації.

І загальнокомандне місце посіла Звенигородська спеціалізована школа ім. Т.Г.Шевченка, ІІ місце – Звенигородська спеціалізована школа № 1, ІІІ місце здобула Шевченківська спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням предметів  гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради. Команда-переможець  нагороджена кубком.

??????????????????????????????? ???????????????????????????????Звертаючись до учасників заходу голова райдержадміністрації Василь Довбуш відзначив, що у районі підростає покоління активної, спортивної молоді та справжніх патріотів, побажав всім учасникам змагань міцного здоров’я, вдалих стартів, оптимізму, нових яскравих перемог, а також отримати від змагань заряд позитивних емоцій.

Учасників змагань, вболівальників та гостей частували смачною кашею.

Автор статті