На Черкащині зареєстрували майже 53 тисячі земельних ділянок онлайн

ДЗК-816x459Черкащани все більше користуються електронними послугами Держгеокадастру, зокрема реєстрацією земельних ділянок у Державному земельному кадастрі (ДЗК).

Із часу запровадження електронного сервісу (e.land.gov.ua) у грудні 2017 року на сьогодні до Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області надійшло 64829 заяв, які сформовані інженерами-землевпорядниками в режимі онлайн. Фахівці Держгеокадастру Черкащини опрацювали 64349 заяв, у результаті чого зареєстровали в ДЗК 52770 земельних ділянок.

Найбільше онлайн-послугами користуються у великих містах і їхніх навколишніх населених пунктах. Так, у Черкаському районі й м. Черкасах завдяки електронному сервісу зареєстровали 9171 ділянку, в Уманському районі й м. Умані – 6158 ділянок.

Довідково:

Сертифіковані інженери-землевпорядники за допомогою веб-сервісу e.land.gov.ua можуть оформити заяву про державну реєстрацію земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру, заяву про внесення виправлених відомостей до Державного земельного кадастру, сформувати заяву на оформлення довідки з державної статистичної звітності, подати на погодження документацію із землеустрою.

За інформацією  Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області

 

Автор статті