На Черкащині відзначили 206-у річницю від дня народження Т.Г.Шевченка

9 березня у селах Моринці та Шевченкове відбулися святкові заходи з нагоди 206-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка, у яких узяли участь народний депутат України Нагорняк Сергій Володимирович, заступник голови облдержадміністрації  Ляшов Дмитро Олександрович, заступник голови обласної ради Сегеда Андрій Віталійович, голова райдержадміністрації Гончаревський Владислав Едуардович, голова районної ради Кучер Володимир Петрович, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади, сільські голови,  жителі Звенигородщини.

Учасники заходів провели церемонію покладання квітів до пам’ятників Т.Г.Шевченку та Материнству у с. Моринці,  до пам’ятника  Т.Г. Шевченку, могил батька та матері Великого Кобзаря у с.Шевченкове.

Керівники області та району запалили свічки у каплиці святого Тарасія на території Моринського меморіального комплексу Національного заповідника «Батьківщина Тараса Шевченка» та оглянули виставку «Людям дав я «Кобзаря»» з фондів заповідника до ювілеїв «Кобзаря» Тараса Шевченка.

У приміщенні Національного заповідника «Батьківщина Тараса Шевченка» оглянули виставку «Нас єднає Шевченкове слово» – виставка оригіналів робіт художника-ілюстратора «Кобзаря» Тараса Шевченка Михайла Микешина у літературно-меморіальному музеї Т.Г. Шевченка Національного заповідника “Батьківщина Тараса Шевченка”.

За інформацією Звенигородської райдержадміністрації

Автор статті