На Черкащині триває інформаційна компанія щодо попередження пожеж в екосистемах

Рятувальники Черкащини продовжують інформувати громадян про стан з пожежами у природних екосистемах та звертаються з проханням не провокувати загорань сухої рослинності.

Так, 5 травня фахівці Кам’янського та Драбівського районних секторів Управління провели профілактичні рейди житловим сектором у сільській місцевості.

Під час спілкування з громадянами, рятувальники нагадали правила пожежної безпеки на відкритих територіях та закликали бути вкрай обережними з відкритих вогнем на природі.

Аби  селяни краще засвоїли основні правила безпеки у весняно-літній період, фахівці Служби порятунку вручили кожному листівки та розмістили їх на інформаційних дошках біля автобусних зупинок.

Шановні громадяни!

Служба порятунку наголошує на суворому дотриманні правил пожежної безпеки!

Перш за все, не слід випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.

Пам’ятайте, що спалювання сухостою може спричинити тяжкі наслідки, такі як руйнування родючого шару ґрунту, загибель тварин а також неконтрольоване поширення вогню!

Якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101».

За інформацією Управління ДСНС України у Черкаській області

Автор статті