На Черкащині розпочалося навчання про «Старт та розвиток власної справи»

Навчальний курс  «Старт та розвиток власної справи» 17 лютого втретє запустили Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА та Черкаська Агенція регіонального розвитку в партнерстві з Черкаською школою підприємництва – SMRNK.

Цей курс для тих, хто:

  • мріє почати свою справу;
  • має ідеї, але не має інструментальних знань: як почати, що робити;
  • має бізнес та хочете його розвивати, масштабувати, реанімувати або відкритий новий.

Навчальна програма Курсу складається з 2 Блоків: Вступний блок – «Басейн» та «Основний Блок».

І хоч навчання вже розпочалося в Департаменті регіонального розвитку Черкаської ОДА наголошують, що ще є можливість долучитись. Адже наразі триває перший безкоштовний навчальний блок Курсу, який називається «Басейн». Це 5 безкоштовних занять, на яких учасники знайомляться зі школою, умовами навчання, випускниками та їхніми результатами, а також визначають або уточнюють свої бізнес-ніші, вивчають, тестують свої бізнес-ідеї, перевіряють, продумують компоненти своїх бізнес-моделей, роблять фінансові розрахунки, і вже виконують домашні завдання.

Перше заняття басейну відвідали 54 особи. Наступне заняття відбудеться вже 25.02.2020 року, початок о 18.30 год.

Після «Басейну» слухачі мають можливість потрапити на навчання «Основного Блоку», а це 7 тижнів інтенсивної групової та самостійної роботи, супровід менторів та презентація бізнес-ідеї перед потенційними інвесторами.

Участь в «Основному Блоці» можлива лише для тих, хто пройшов «Басейн». Умови відбору буде оголошено під час проходження «Басейну». А ще дуже важливо зазначити, що слухачам які пройдуть «Основний Блок» навчання, 40% вартості Курсу покриває Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА та Черкаська Агенція регіонального розвитку. Окрім цього, 1 випускник з найкращою бізнес-ідеєю виграє мікро-грант на реалізацію свого проекту.

Важливо зазначити, що навчання відбувається в рамках обласної Стратегії та Програми розвитку малого і середнього підприємництва до 2020 року, адже одним із її пріоритетних завдань є фінансування підприємницької освіти.

Участь у курсі можуть брати підприємці та ті, хто має намір відкрити власний бізнес.

Деталі про Курс та Реєстрація тут: http://smrnk.com

За додатковою інформацією прохання телефонувати +38 097 495 0707

 

Автор статті