На Черкащині проходить активна інформаційна кампанія з протидії розповсюдження коронавірусу

Головні державні інспектори та лікарі з гігієни праці відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Черкаській області щодня інформують роботодавців і працівників торгівлі, організації харчування і транспорту області щодо коронавірусної інфекції, масштабів її поширення у світі та заходів, які допоможуть вберегтися від інфікування.

У межах загальноукраїнської кампанії з недопущення інфікування та поширення цього небезпечного захворювання посадові особи Управління провели більше 2 тисяч інформаційно-роз’яснювальних заходів з роботодавцями і працівниками Смілянського, Уманського, Звенигородського, Канівського, Драбівського , Черкаського, Корсунь-Шевченківського та інших районів. Інформування здійснювалося шляхом безпосереднього відвідування суб’єктів господарювання за місцем здійснення господарського діяльності, оприлюднення інформації на радіо і телебаченні, через гучномовці в місцях масового перебування громадян та поширення друкованих роз’яснювальних матеріалів, розміщення листівок на інформаційних стендах аптек і магазинів тощо.

Фахівці Управління провели роз’яснювальну роботу на ринках і у торговельно-розважальних комплексах міст Звенигородка, Сміла, Черкаси, Умань, смт Катеринопіль, Монастирище, Канів.

Під час заходів фахівці Управління розповсюджували інформаційні матеріали про шляхи зараження та заходи з профілактики коронавірусу.

За інформацією Управління Держпраці у Черкаській області

Автор статті