На Черкащині прогнозують теплі та сонячні вихідні

На фоні останнього «повернення холодів», вторгнення арктичного повітря надходження тепла у найближчі три дні виявиться справжнім подарунком природи. Про погоду на найближчі дні розповів начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Обширний північний антициклон під назвою «Jurgen» все більше зміщується на схід, розвертаючи повітряні течії на східний та південно-східний напрямок, що припиняє транспортування холоду. Тому, якщо ранок ще зустрічатиме нас прохолодою, то в денні години очікуються добрі «плюси». У п’ятницю та у вихідні на нас чекає спокійна, стійка та суха погода з великим добовим ходом температури: від 2º морозу до 3º тепла вночі, а вдень 11-16º тепла.

Це тепло дуже умовне, адже 30-31 березня під впливом тилової частини циклону знову похолодає, повернуться невеликі нічні морози та місцями можливий невеликий сніг.

Вже цими вихідними, в ніч з 28 на 29 березня, о 3 годині ранку стрілки годинників в Україні переведуть на годину вперед. Тому доведеться прокидатися раніше. Переведення годинників здійснюється для того, щоб людина могла працювати довше і використовувати при цьому менше штучного освітлення.

 

Автор статті