На Черкащині продовжують упорядковувати облік юридичних осіб

Чергове засідання комісії облдержадміністрації з питань упорядкування обліку юридичних осіб відбулося в облдержадміністрації. Тут розглянули справи 14 юридичних осіб державної форми власності, які перебувають на території області та визначені Фондом як такі, що підлягають упорядкуванню, інформують у Департаменті інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення ОДА.

Протягом IV кварталу 2019 року комісія зібрала інформацію щодо реального стану цих юридичних осіб. Крім того, опісля аналізу наявності/відсутності звітування контролюючим органам та діяльності, склала акти обстеження. Ця інформація про результати роботи комісії щоквартально направляється Фонду державного майна України.

Фонд державного майна України узагальнює інформацію про об’єкти державного майна та, своєю чергою, пропонуватиме Міністерству юстиції України та Державній службі статистики України виробити спільний механізм для вилучення з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) і Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань недіючих юридичних осіб.

 

Автор статті