На Черкащину завітало середземноморське тепло

погода003Завдяки циклонічному характеру погоди в атмосфері встановилися повітряні течії, які несуть до нашого краю Середземноморське повітря. І вже на сьогоднішній ранок температура повітря становила +10º – в останнє такі значення відмічалися на початку жовтня 2016, повідомив начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

8-11 листопада погоду Черкащини формуватимуть добре насичені вологою південні циклони, які один за одним будуть рухатися через центральні та південні області України. Така синоптична ситуація зумовить підвищений температурний фон та періодичні дощі різної інтенсивності, щоправда у супроводі посиленого вітру. В кінці тижня, Черкащина опиниться у холодній частині циклону, і з північними вітрами у наш регіон почне надходити арктичне повітря у супроводі дощу, снігу та посилення вітру.

А поки що поточний понеділок буде найтеплішим днем цього тижня, денна температура сягатиме +12+17°.

В умовах нестійкої погоди спостерігатимуться великі перепади атмосферного тиску, підвищена вологість повітря та посилений вітер, тому необхідно уважніше ставитися до свого здоров’я!

Варто пам’ятати про можливість раптового погіршення видимості на автошляхах внаслідок опадів або туманів, що характерно для цієї пори року, тому водіям та пішоходам треба бути уважними та взаємовічливими.

Автор статті