На Черкащині з’явились ще чотири старости

вибори

На Черкащині відбулись вибори старост у двох об’єднаних територіальних громадах  Катеринопільського району:  Мокрокалигірській – у селах Єлизаветка, Ярошівка, Суха Калигірка, та Єрківській громаді – у селі – Радчиха. Це вже другі вибори старост, що проходять на Черкащині. Перші відбулись 17 січня у селищі Ірдинь  Білозірській об’єднаній громаді. Нагадаємо, вони були першими в Україні.

Старостою  села  Єлизаветка стала діючий сільський голова  Світлана Михайлець.  З 360  виборців за неї проголосувало 182.   У селі Ярошівка   перемогу виборов самовисуванець Олег Біляк, за якого проголосував 41,57% виборців, тоді як за його опонента – 7,17%.  У селі Радчиха  старостою став Валерій Гончар, а село Суха Калигірка, де кандидатів на старосту було найбільше – чотири особи, очолить  Діана Присяжнюк.

– В цілому вибори пройшли добре – прозоро і без порушень, середній відсоток явки по чотирьох селах склав 61,5. Такий результат вказує на те, що виборці зацікавлені отримати повноцінні органи управління для громад, – підсумовує директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Черкаської ОДА  Сергій Пасічник.

 

ВІДОМОСТІ ПРО ПЕРЕБІГ ВИБОРІВ СТАРОСТ У ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАДАХ

 

Об’єднана громада(село) Перебіг виборів ПІБкандидата-переможця Голосів «ЗА»  (%)
  

Мокрокалигірська

(село Єлизаветка)

Порушень виборчого законодавства та громадського порядку не зафіксовано. До списку виборців включено 360  виборців. У голосуванні взяло участь       182, або 50,55% виборців від їх загальної кількості. Не дійсними визнано 1 бюлетенів. Михайлець Світлана Федорівна1963 р.н.,  освіта вища, безпартійна, сільський голова с. Єлизаветка. Проживає в Черкаській обл., Катеринопільському р-ні, с. Єлизаветка, самовисуванець. 182(50,55%)

 

  

Мокрокалигірська

(село Ярошівка)

Порушень виборчого законодавства та громадського порядку не зафіксовано.До списку виборців включено 1241 виборців.   У голосуванні взяло участь 609, або 49,07 % виборців від їх загальної кількості. Не дійсними визнано 4 бюлетеня. Біляк Олег Дмитрович1977 р.н., освіта вища, безпартійний, вчитель математики та інформатики в Іванівській ЗОШ, проживає в Черкаській обл., Катеринопільському р-ні, с. Ярошівка, самовисуванець.

 

516 (41,57%) 
  

Мокрокалигірська (село Суха Калигірка )

 

Порушень виборчого законодавства та громадського порядку не зафіксовано. До списку виборців включено 335 виборців.У голосуванні взяло участь 232, або 69,25 % виборців від їх загальної кількості.Не дійсними визнано 0 бюлетенів. Присяжнюк Діна Віталіїївна1962 р.н., освіта вища, безпартійна, землевпорядник Сухокалигірської сільської ради, проживає в  Черкаській обл., Катеринопільського р-н., с. Суха Калигірка, самовисуванець. 115

(34,33 %)

 Єрківська

( село Радчиха)

 

Порушень виборчого законодавства та громадського порядку не зафіксовано. До списку виборців включено 359 виборців.  У голосуванні взяло участь 277, або 77,16 % виборців від їх загальної кількості. Не дійсними визнано 5 бюлетенів. 

 

Гончар Валерій Петрович1966 р. н.,  освіта вища, безпартійний, пенсіонер, проживає в   Черкаській обл., м. Звенигородка, самовисуванець. 137

(38,16%)

 

 

 

 

 

Автор статті