На Черкащині знову потепліє

завантаженняВдень 10 грудня, внаслідок невеликого за розмірами, але дуже активного циклону з Балкан, погода в регіоні різко погіршилася, про це повідомив начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань. Випадали дощі при температурі +3..5º, які перейшли у сильний мокрий сніг та сніг. Температура знизилася до -1-4º. Видимість в опадах погіршувалась до 500-1000 м, метеостанції фіксували налипання мокрого снігу з діаметром відкладень 6-8 мм, на дорогах утворилась ожеледиця. Перехід вітру з південно-західного напрямку на північно-західний супроводжувався посиленням до 17 м/с.

За даними метеостанцій області, за добу 10 – ніч 11 грудня опадів випало від 10 до 27 мм або 20-55% місячної норми.

На ранок 11 грудня по області залягає сніговий покрив висотою 5-15 см, промерзання грунту відсутнє.

За прогнозом, циклон з негодою відійшов за межі Черкаської області на північний схід. Сьогодні  Черкащина іще знаходитиметься під впливом його тилової частини, тому утримається слабко морозна погода -1-4º, без опадів, вітер північно-західного напрямку 7-12 м/с.

12 грудня на погоду впливатиме виступ антициклону з південного заходу. Температура підвищиться до+2..4º. Опади не прогнозуються.

Починаючи з 13 грудня і до кінця тижня на погоду нашого краю впливатимуть атлантичні циклони та їх атмосферні фронти.  Очікується хмарна погода з періодичними  дощами та мокрим снігом. П

Автор статті