На Черкащині жорстко реагуватимуть на браконьєрство чи незаконну вирубку лісів

на голНезаконна вирубка лісів, видобуток корисних копалин та браконьєрство на території області відтепер під пильним контролем новоствореної робочої групи, яка діятиме протягом усього року. Заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Сергій Овчаренко наголосив, що разом з головним поліцейським області особисто братиме участь в рейдах мобільно-оперативної групи.

Останнім часом у засобах масової інформації з’явилося чимало публікацій про випадки незаконної вирубки лісів, видобутку піску чи браконьєрства на території Черкащини, до яких нібито причетні як представники громадських організацій, так і контролюючих органів. Тож, аби врегулювати цю ситуацію, голова ОДА Юрій Ткаченко ініціював створення робочої групи. Окрім заступника очільника області, до її складу входять представники правоохоронних та контролюючих органів, які потребують зараз налагодження плідної взаємодії, а також громадських організацій, зокрема «Автомайдану Черкащини», «Правого сектору» та Черкаського представництва ГО «Громада рибалок України».

Заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації говорить, що будь-яка наявна нині інформація про порушення опрацьовуватиметься та використовуватиметься у роботі групи з подальшим документуванням виявленого злочину за фактами видобутку, перевезення й збуту.

IMG_4713– Необхідно об’єднатися та спільно робити цю справу, аби вберегти багатства нашої області від знищення, – зауважив Сергій Овчаренко. – Зазначу, якщо члени робочої групи будуть займатися так званим кришуванням або іншою протизаконною діяльністю, то вони, як і всі інші, відповідатимуть за законом.

Автор статті