На Черкащині збирали кошти для медичного обладнання

акция1 — копия4 квітня 2016 року в Черкаській області почалася маштабна благодійна акція від Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця”. Це вже 11 акція від фонду, спрямована на збір коштів для закупівлі медичного обладнання в реанімаційне відділення Черкаської обласної дитячої лікарні. До акції в області активно долучилися підрозділи ОДА, міськвиконком, Обласний центр соціальних служб та дирекції навчальних закладів області.
– Акція спрямована рятувати життя дитячих сердець. Вже 11 рік ми доводимо свою ефективність, прозорість та реальну допомогу.  Нам важлива підтримка не тільки влади, але й небайдужих людей. Ми налаштовані рятувати життя надалі, а головне  – повернути людям довіру до благодійної сфери в тому числі до фонду. Тож запрошуємо всіх приєднуватися та творити добро разом з нами! – повідомив обласний координатор акції Владислав Вітер.
Дана акція триватиме до 24 квітня та завершиться благодійним фестивалем “Реанімація”, де запрошеними гостями будуть представники шоу-бізнесу. Також у рамках акції заплановані інші заходи, зокрема концерти та марафони. 
акция 3 — копия
????????????????????????????
??????????

Автор статті