На Черкащині збережеться нестійка осіння погода

20162710151640Жовтень на Черкащині видався прохолодним та з тримісячною нормою опадів. Середньомісячна температура повітря становить 6-7°, що на 1-2° холодніше за кліматичну норму. Для місяця, що минає, характерними були значні температурні контрасти. Як повідомив начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань, в перших числах місяця максимальна температура повітря досягала літніх значень +25°, а в найхолодніші ночі стовпчики термометрів знижувалися до 5° морозу.

У перші дні листопада погода матиме циклонічний характер. Очікується хмарна, прохолодна погода з температурою вночі 0-5º морозу, вдень 1-6º тепла. У нічні та ранкові години місцями на дорогах спостерігатиметься ожеледиця, тому водіям і пішоходам варто бути особливо уважними та обережними.

Впродовж 3-5 листопада температурний фон дещо підвищиться: вночі близько 0º, вдень до 8-10º тепла. Опади у вигляді невеликого дощу та мокрого снігу можливі 2 та 3 листопада, в інші дні істотних опадів не прогнозується.

За попередніми розрахунками, із 6-го листопада в наш край почнуть надходити більш теплі повітряні маси з південного заходу. Денні температури становитимуть близько 10º.

 

Автор статті