На Черкащині запропонували кандидатів до громадської ради при ОДА

indexДнями відбулося третє засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Черкаській обласній державній адміністрації.

Голова ініціативної групи Богдан Гаркуша ознайомив присутніх з результатами усунення недоліків у документах, поданих інститутами громадянського суспільства з метою участі в установчих зборах.

За результатами перевірки документів, поданих інститутами громадянського суспільства,  ініціативна група визначила кандидатів до складу громадської ради, які братимуть участь в установчих зборах.

Установчі збори відбудуться 11 березня 2019 року у приміщенні малої сесійної зали Будинку рад (м. Черкаси, бульвар Т. Г. Шевченка, 185).

Початок установчих заходу об 11.00.

Реєстрація учасників здійснюватиметься з 10.00 до 10.45 (при собі мати документ, що засвідчує особу (паспорт)).

Склад громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за осіб, які особисто присутні на установчих зборах та кандидатури яких внесені інститутами громадянського суспільства.

Бюлетені для рейтингового голосування будуть видаватися згідно із списком учасників, які зареєструвалися, та на підставі документів, що посвідчують особу.

Ознайомитися завчасно із списком кандидатів до складу громадської ради при Черкаській обласній державній адміністрації, які братимуть участь в установчих зборах, та списком представників інститутів громадянського суспільства, яким відмовлено в участі в установчих зборах, із зазначенням підстави для відмови, інформацією про результати діяльності інститутів громадянського суспільства за останній рік, біографічними довідками делегованих ними представників можна на офіційному веб-сайті Черкаської обласної державної адміністрації в рубриці «Громадська рада».

Всього братимуть участь в установчих зборах 102 кандидати, відмовлено в участі в установчих зборах  7 представникам ІГС.

За інформацією Департаменту культури та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації

Автор статті