На Черкащині замайорів Олімпійський прапор

???????????????????????????????Сьогодні в Ріо-де-Жанейро розпочалися найголовніший старт чотириріччя – XXXI Літні Олімпійські ігри. З цієї нагоди у Черкасах біля обласної дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву підняли Олімпійський стяг. Право це зробити надали учасниці минулої Літньої Олімпіади Дар’ї Шаріповій.

Цьогоріч Україну на Олімпійських іграх представляють 206 спортсменів у 27 видах спорту. До складу української збірної увійшли і двоє спортсменів з Черкащини: Сергій Куліш, який боротиметься за першість зі стрільби кульової, та легкоатлетка Наталія Золотухіна.

???????????????????????????????– Сьогодні розпочинається прекрасне дійство – Літні Олімпійські ігри в Ріо, – зауважив заступник очільника області Костянтин Омаргалієв. – До них наші спортсмени готувалися усі чотири роки. Горді тим, що до збірної України увійшли і двоє наших земляків. Кожен олімпійський спортсмен заслуговує нашої поваги за силу волі та незламну віру у свою мрію. Вони варті перемог.

???????????????????????????????Своїми спогадами про участь в цих міжнародних стартах поділився чемпіон XVIII Олімпійських ігор в Токіо (1964 р.), почесний громадянин міста Черкаси Андрій Хіміч. За своє життя йому довелося побувати на чотирьох Олімпійських іграх учасником, тренером збірної і гостем. Тому він на власному досвіді знає, що відчувають спортсмени, коли вперше приїздять відстоювати спортивну честь своєї країни на міжнародних змаганнях такого рівня. Сьогодні ж олімпійському чемпіону презентували форму спорстменів української збірної в Ріо.

Підтримати наших спортсменів та гаряче вболівати за українську збірну закликав присутніх голова відділення Національного Олімпійського комітету України у Черкаській області Андрій Більда.

???????????????????????????????– Вболівайте за наших спортсменів, – наголосив Андрій Більда. – Адже вони такі ж герої, як і ті, хто сьогодні боронять територіальну цілісність України на Сході. Будемо вболівати на черкащан та українську збірну. Бажаю усім нам відчути радість від перемог наших атлетів.

Він нагадав, що транслюватиме змагання Перший національний канал.

Автор статті