На Черкащині за три доби використали майже 1800 тонн протиожеледної суміші

n16Обробка дорожнього покриття автодоріг для ліквідації ожеледиці та її недопущення з 16 до 19 грудня проходила у всіх районах Черкаської області та на трасі міжнародного значення М-05 Київ-Одеса.За цей час дорожники використали 1797 тонн піщано-соляної та протиожеледної сумішей, повідомляють в Службі автомобільних доріг області.

Для ліквідації та недопущення ожеледиці, піщано-соляною сумішшю було оброблено спуски, підйоми та повороти автошляхів. Також було очищено від снігу 314 кілометри автошляхів загального користування, з них 136 км автошляхів державного значення та 178 км автошляхів місцевого значення.

Впродовж вихідних днів робота на автошляхах краю не припинялася. Загалом у ці дні на боротьбу із зимовою слизькістю задля забезпечення безперешкодного та безпечного проїзду автодорогами Черкащини було задіяно 89 піскорозкидувачів, 5 автогрейдерів, 38 навантажувачів та понад 110 автодорожників. Станом на ранок 19 грудня у черговому режимі роботи перебували 67 одиниць техніки та 100 працівників.

Станом на ранок 19 грудня, в результаті злагодженої роботи автодорожників області, проїзд забезпечено на усіх автомобільних шляхах державного, регіонального та місцевого значення Черкащини.

Автор статті