На Черкащині вже є редакції, що бажають роздержавлюватись

WP_20151215_09_03_29_Pro

«Шполянські вісті» стала першою комунальною районною  газетою у  Черкаській області, що офіційно прийняла рішення про участь у роздержавленні під час першого  етапу після прийняття  Закону «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації».

–   Ми готувались до прйняття державою такого рішення, тому на зборах трудового колективу редакції заперечень не було. Ми готові до виходу районної адміністрації і ради зі складу співзасновників і офіційно їх повідомили про це, – говорить редактор комунальної газети «Шполянські вісті» Анатолій Вікторук.

Шполянська районка не єдина, яка готова до роздержавлення у цьому році.

– Аналогічне бажання виявили до десятка редакторів, які наразі узгоджують з трудовими колективами спосіб роздержавлення, зокрема «Жашківщина», «Зоря», «Трудова слава», – повідомляє  начальник управління інформаційної політики ОДА Олена Петрова. – Загалом, згідно Закону до кінця березня цього року редакції повинні подати співзасновникам пропозицію стосовно способу реформування. «Піонерами» у цьому процесі виявились «Шполянські вісті»

Досвід роздержавлення вже мають обласна газета «Нова Доба» та районна газета «Маньківські новини», що понад рік функціонує незалежно. Щоправда їх реформування  відбулось  задовго до прийняття законодавчої бази, що регулює цей процес.

0001

Автор статті