На Черкащині визначали кращих із гирьового спорту на чемпіонаті ДСНС України

timthumbЧеркаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України приймав 12 лютого чемпіонат ДСНС України з гирьового спорту. За званнякращого змагалися 24 команди майже з усіх куточків  держави, інформують у навчальному закладі. Долучився до вітань учасників і заступник очільника області Костянтин Омаргалієв.

01Чесну й відповідальну суддівську роботу Чемпіонату забезпечила висококваліфікована фахова колегія. Підготовку та проведення змагань високо оцінив начальник відділу організації фізичної підготовки та спорту Управління забезпечення ОРС ЦЗ ДСНС України, заслужений тренер України та суддя міжнародної категорії Олександр Тарасов, який підкреслив важливість не лише теоретичної підготовки рятувальників, а й їх фізичної витривалості, впевненості у своїх силах, високих морально-вольових якостей, таких як наполегливість, завзятість, витримка, цілеспрямованість. Все це, на його думку, дають заняття спортом.

02«Гирьовий спорт – це дуже інтенсивний вид спорту, на змаганнях за п’ять десять хвилин треба показати результат. Слід довго тренуватися, щоб виконати все технічно правильно. Цей вид спорту допомагає нарощувати силу, витривалість, впертість до перемоги, а в умовах сьогодення це дуже важливо», – сказав майстер спорту України з гирьового спорту, кандидат у майстри спорту з легкої атлетики, заслужений тренер України з легкої атлетики Олександр Іваненко. Сам Олександр Миколайович виховав близько десяти майстрів спорту і ще більше кандидатів.

Змагання проводились згідно з діючими правилами, учасники мали змогу проявити себе у двох вправах (двоборство: поштовх, ривок), які ґрунтуються на підніманні гирь (гирі) максимальну кількість разів за визначений проміжок часу.
За підсумками змагань у загальнокомандному заліку першість здобули гирьовики НУЦЗ України, друге – У ДСНС України у Волинській обл., а третє посіла команда ЛДУБЖД.

03Переможцями в особистих заліках стали:
– у ваговій категорії до 63 кг – Владислав Кошіль (У ДСНСУ у Чернігівській обл.);
– у ваговій категорії до 68 кг – Роман Волков (НУЦЗУ);
– у ваговій категорії до 73 кг – В’ячеслав Руденко (НУЦЗУ);
– у ваговій категорії до 78 кг – Олег Федяй (ГУ ДСНСУ у Харківській обл.);
– у ваговій категорії до 85 кг – Сергій Фінке (У ДСНСУ у Кіровоградській обл.);
– у ваговій категорії до 95 кг – Вадим Сокол (У ДСНСУ у Волинській обл.);
– у ваговій категорії понад 95 кг – Денис Коноваленко (ГУ ДСНСУ у Запорізькій обл.).

Переможців та призерів нагородили кубками та медалями.

Автор статті