На Черкащині викрили підприємство, яке заборгувало понад 3 млн грн податків

дфсДиректора підприємства, який ухилився від сплати податків на майже 3,3 мільйони гривень, викрили співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Черкаській області.

Керівник підприємства, здійснюючи діяльність у сфері оптової торгівлі хiмiчними продуктами, безпідставно відображав у податковому та бухгалтерському обліках неіснуючі господарські операції з  фіктивними суб’єктами господарювання. Внаслідок цього до бюджету не надійшло 2,4 мільйони гривень податку на додану вартість та майже 900 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб.

У рамках досудового розслідування кримінального провадження, відкритого за ст. 212 КК України, та на підставі ухвал суду у приватних домоволодіннях фігуранта, транспортних засобах та територіях, що використовуються ним у господарській діяльності, проведено 15 обшуків. У їх ході вилучено комп’ютерну техніку, GPS обладнання, документи фінансово-господарської діяльності та чорнові записи, що підтверджують взаємовідносини з суб`єктами господарювання з ознаками «фіктивності», а також кошти від реалізації хімічної продукції в сумі 680 тисяч гривень готівкою.

Триває досудове розслідування кримінального провадження та вживаються заходи для відшкодування завданих державі збитків.

За інформацією ГУ ДФС у Черкаській області

Автор статті