На Черкащині вшанували загиблих правоохоронців

Сьогодні, особовий склад Головного управління Національної поліції вшанував співробітників, що загинули під час виконання службових обов’язків. Про це повідомили у Головному управлінні Національної поліції України в Черкаській області.

122 серпня в нашій державі відзначається День пам’яті працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків. З нагоди цієї дати біля пам’ятного знаку ГУНП в Черкаській області зібралися керівники Управління, колеги-правоохоронці, близькі і родичі загиблих, щоб висловити глибоку вдячність усім, хто віддав своє життя, залишившись вірним Присязі та своєму народу.

PM583image004Зі словами скорботи звернувся керівник Главку Валентин Кожухівський до рідних і близьких загиблих, зазначивши, що вони завжди можуть розраховувати на підтримку та допомогу зі сторони ГУНП.

Присутні вшанували загиблих правоохоронців хвилиною мовчання. В пам’ять про  них  проведено молебень, після якого відзвучав салют шани та відбулося покладання квітів.

PM545image009

За інформацією Головного управління Національної поліції в Черкаській області

Автор статті