На Черкащині відкрили інформаційно-просвітницький центр «Екологічна варта»

ekolog_eДнями відбулася презентація єдиного в Україні Інформаційно-просвітницького центру «Екологічна варта» у селі Виграїв Корсунь-Шевченківського району, повідомляє управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Центр відкрито за сприяння громадської організації Всеукраїнська Екологічна Ліга та Корсунь-Шевченківської райдержадміністрації.

Метою діяльності Центру є активізація інформаційно-просвітницької роботи серед дітей та дорослих щодо охорони навколишнього природного середовища, впровадження практичних заходів з «невиснажливого» господарювання, навчання представників місцевої влади і громад з питань підготовки і впровадження інноваційних проектів, тощо.

Протягом усього року проходитимуть навчання в Центрі.  Під час навчального періоду функціонуватимуть школи вихідного дня, на період канікул Центр діятиме як табір для дітей.

Наразі Інформаційно-просвітницький центр  «Екологічна варта» прийняв на відпочинок на період осінніх канікул дітей пільгових категорій.

Програма перебування дітей в Центрі досить насичена та цікава і поєднує відпочинок,  навчально-виховну діяльність, екскурсійну, творчу та практичну роботу у сфері збереження довкілля. Просвітницька діяльність в Центрі проводиться з використанням сучасних технологій.

З метою проведення практичної природоохоронної роботи на території Центру створені та функціонують дослідні ділянки для ведення органічного землеробства, вирощування червонокнижних рослин тощо.

 

Автор статті