На Черкащині відбулися антитерористичні навчання

IMG_3863Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБУ в Черкаській області провела планові командно-штабні навчання на об’єкті електроенергетики.

У навчаннях взяли участь керівники регіональних органів СБУ, НП, представники ДСНС, Міністерства оборони, прикордонної служби, а також очільники підприємств електроенергетики.

Заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Сергій Миколайович, який також долучився до навчань, відзначив, зважаючи на те, що в країні триває АТО, всім відповідним структурам треба бути готовими вжити комплекс заходів, аби упередити можливі загрози.

– Це наша спільна відповідальність перед громадянами – не допустити проявів будь-яких загроз безпеці та життю людей, – наголосив заступник очільника області. – Для цього уживатимемо всі можливі заходи, аби упередити терористичні прояви.

У ході навчань відпрацювали алгоритм заходів та систему оповіщення, стратегію і тактику припинення можливих терористичних проявів. Учасники навчань поетапно відпрацювали спільні дії при можливих ситуаціях, оцінили ефективність сил і засобів, спрямованих на протидію терористичним проявам.

За підсумками командно-штабних навчань було визначено стан захищеності та безпеки стратегічного об’єкта підвищеної уразливості, перевірено взаємодію правоохоронців та органів місцевої і обласної влади. Також керівники об’єктів електроенергетики отримали чіткі інструкції щодо дій при можливих загрозах.

 

Автор статті