На Черкащині відбулося засідання оновленої регіональної ради підприємців

???????????????????????????????Перше організаційне засідання регіональної ради, склад якої оновлено на 70%, та сформовано за територіальним принципом, відбулося днями в ОДА. На ньому обрали й керівний склад, повідомляють в Департаменті регіонального розвитку облдержадміністрації.

???????????????????????????????Головним критерієм включення до складу ради стала готовність представляти інтереси регіону та наявність свого бачення щодо розвитку бізнес-середовища в області.

^0227D253A2B177167C3A1EA500BEAFEFBC779052F6038CAD5D^pimgpsh_fullsize_distrОтож, більшістю голосів членів ради головою регіональної ради підприємців в області було обрано почесного голову Правління громадської спілки «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» Олександра Турченяка (e-mail: turchenyakav@glmail.com), першим заступником – голову Тальнівської спілки підприємців Олену Бабій (e-mail: olenababij@i.ua) та заступником – голову правління приватного акціонерного товариства «Коопзовнішторг» Анатолія Погребняка (e-mail: zovnihtorg@ck.ukrtel.net).

З оновленим складом регіональної ради можна ознайомитися тут.

 

Автор статті