На Черкащині відбулося виїзне засідання правління Пенсійного фонду України

голВиїзне засідання правління Пенсійного фонду України за участі керівників Фонду всіх регіонів України  відбулося 21-22 квітня цього року на базі головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області.

Учасники правління ознайомилися з роботою Кременчуцького (Полтавська область), Світловодського (Кіровоградська область), Чигиринського (Черкаська область) об’єднаних управлінь, обговорили актуальні питання впровадження централізованого призначення і виплати пенсії, покращення якості обслуговування громадян та системи надання послуг.

На засіданні йшлося про виконання в першому кварталі поточного року бюджету та завдань, покладених на органи Пенсійного фонду України, зокрема щодо організації роботи з надходження платежів до Пенсійного фонду України, погашення заборгованості з їх сплати, легалізації заробітної плати та захисту прав застрахованих осіб.

Під час заходу обговорювали результати роботи головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області. Зазначили, що фінансування пенсійних виплат за перший квартал здійснено своєчасно та у строки, встановлені чинним законодавством. За оперативними даними, на виплату пенсії та грошової допомоги направлено 1 615,0 млн грн.

в текстПланові показники відповідно до Тимчасового розпису на І квартал 2016 року з надходження коштів, які адмініструє Фонд, виконано на 107,0 %, зібрано 17,8 млн грн. Понад план надійшло 1,1 млн грн, що на 4,4 млн грн менше, ніж у І кварталі 2015 року. Зазначили, що органи Фонду постійно працюють над зменшенням кількості боргів, в області вже укладено графіки погашення заборгованості з 124 боржниками на суму 1 586,4 тис. грн.

Зазначили, що вже відбувся перший прийом громадян працівниками управління Пенсійного фонду в Черкаському районі в новоутвореній Білозірській територіальній громаді. Відвідувачі мали можливість, не полишаючи територію громади, подати документи щодо призначення, перерахунку та виплати пенсії, отримати консультацію або довідки чи інші документи з питань пенсійного забезпечення.

Автор статті