На Черкащині утримається спека

погоодаЗа прогнозом, погоду нинішнього тижня на Черкащині визначатиме спекотна і переважно суха повітряна маса, проте ймовірність локальних злив з грозами ще можливі. Позитивні аномалії середньодобової температури досягнуть 6-7º, повідомляють в обласному гідрометцентрі.

У полуденні години денний максимум може сягати +30..+34º, тепло вночі +15..+20º. На послаблення спеки чекаємо через тиждень.

Характерна особливість початку цьогорічного літа є не по сезону спекотна погода, локальні сильні злив та підвищена грозова активність у супроводі граду і шквалів. Винуватцями такої аномалії є потужній антициклон, завдяки якому до нашого краю надходить СУБТРОПІЧНЕ повітря та Чорноморська депресія, що провокує нестійку атмосферу.

Закиньте подалі в шафу синтетику та одяг з цупких тканин. Обирайте вільний крій та надавайте перевагу льону, бавовні й світлим кольорам – це забезпечить природну циркуляцію теплообміну тіла. Обов’язковою деталлю гардеробу у спеку має бути головний убір, сонцезахисні окуляри, про воду теж не забудьте.

 

Автор статті