На Черкащині учасникам АТО передплатили газету

image1000До акції «Передплати бійцю газету», яка відбулася на Черкащині з ініціативи директора обласного Центру допомоги учасникам АТО Миколи Добровольського, долучилися працівники органів Пенсійного Фонду в області. Вони подарували захисникам країни та членам їх сімей, що перебувають на пенсійному обліку, свою відомчу газету «Пенсійний кур’єр».

Як пояснює начальник головного управління Пенсійного фонду в Черкаській області Світлана Зінник, ця доброчинна акція покликана підтримати наших воїнів та родичів загиблих і надати їм можливість вчасно і в повному обсязі отримували новини про життя країни, а головне – бути поінформованими про нововведення в законодавстві, пільги та програми, призначені для захисту учасників АТО. Газета «Пенсійний кур’єр» є корисним джерелом інформації, оскільки друкує консультації з пенсійної тематики та зміни до пенсійного законодавства.

Кожне підвідомче управління в області, яке обслуговує пенсіонерів із числа учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, взяло участь в акції. Загалом в області передплатили 122 примірники газети. Найбільшу кількість передплат оформили управління в Уманському (22), Черкаському (18), Драбівському (11), Городищенському (10) районах.

  • Ми із задоволенням підтримали цю акцію, щоб ті, хто отримав під час збройного конфлікту інвалідність чи втратив рідну людину, відчували нашу підтримку, бо знаємо, як їм нелегко. Це та мала часточка добра, яку ми в змозі зробити для них, – каже Світлана Зінник.

 

За інформацією Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області

Автор статті