На Черкащині тривають роботи з покращення стану автошляху Київ-Одеса

DSCN1674Оскільки літній відпочинок на курортах Одещини стає все популярнішим серед українців, тож і навантаження на автомобільну дорогу Київ-Одеса зростає. У зв’язку з цим в області, на виконання окремого доручення Державного агентства автомобільних доріг України від 15.06.2016 року № 148, в посиленому режимі виконуються ремонтні та опоряджувальні роботи з приведення цієї дороги до належного технічного стану. Про це зазначає начальник Служби автомобільних доріг у Черкаській області Юрій Настенко.

Автомобільна дорога міжнародного значення М-05 Київ-Одеса проходить територією Київської, Черкаської, Кіровоградської, Миколаївської та Одеської областей. Цей автошлях відіграє важливе значення, адже з’єднує великі промислові й адміністративні центри України з морськими портами, та забезпечує транзитні автотранспортні перевезення.

IMG_20160717_102712– На сьогодні шляховики докладають максимум зусиль, аби забезпечити комфортні та безпечні умови дорожнього руху під час поїздок до Чорноморського узбережжя, – запевняє Юрій Настенко.

Так, з початку року на М-05 ліквідовано 4610 м2 ямковості та відновлено 22 км горизонтальної дорожньої розмітки на транспортному огородженні. За період 16-17 червня цього року підрядним підприємством ДП «Черкаський облавтодор» було здійснено комплекс робіт із покращення експлуатаційного стану міжнародної автомобільної дороги державного значення Київ-Одеса.

IMG_1711Упродовж вихідних дорожниками виконано чималий обсяг робіт. Зокрема: ліквідовано 360 м2 ямковості струменевим методом; усунуто 750 погонних метрів тріщин на дорожньому покритті; відремонтовано 55 погонних метрів бар’єрного огородження; пофарбовано та приведено до ладу 623 дорожніх знаки, зкошено траву та порослі на загальній площі 30 000 м2; упорядковано прилеглу територію біля 6 автопавільйонів.

Під час виконання зазначених робіт шляховиками було задіяно 2 косарки «Ferri» та 22 кущорізи.

У дорожніх роботах на М-05 брали участь 10 філій ДП «Черкаський облавтодор», а саме: Жашківський, Катеринопільський, Маньківський, Тальнівський, Монастирищенський, Христинівський, Уманський, та Шполянський РАД, Звенигородська та Уманська ДЕД. Загалом щодня було задіяно 118 робітників.

DSCN1702У Службі автомобільних доріг області звертаються до водіїв та перевізників з проханням поставитися з розумінням до тимчасових незручностей, бути уважними та неухильно виконувати вимоги дорожніх знаків щодо обмеження руху на ділянках проведення ремонтних робіт.

За інформацією Служби автомобільних доріг в Черкаській області

Автор статті