На Черкащині торік склали 115 протоколів на браконьєрів

Hunting-wild-boar-759x500Працівниками державної лісової охорони та єгерської служби лісгоспів Черкащини протягом 2017 року було складено 115 протоколів на браконьєрів та порушників правил полювання. Про результати рейдової роботи у боротьбі з поршуниками правил полювання повідомляють в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

За словами головного спеціаліста відділу лісового та мисливського господарства обласного управління Володимира Рибалки, – це є результатом ефективного проведення численних рейдів з охорони державного мисливського фонду. Так, протягом 2017 року по області працівниками лісогосподарських підприємств, з метою виявлення порушників правил полювання, було проведено 674 рейди.

Серед виявлених найбільш поширених порушень – відсутність у мисливців документів, полювання в заборонених місцях та в недозволений час.

Загалом за цей період було нараховано та добровільно сплачено штрафів за порушення правил полювання на загальну суму 15572 грн.

Працівники державної лісової охорони та мисливствознавці надалі посилюватимуть рейдову роботу з охорони державного лісового та мисливського фонду задля ефективної боротьби із браконьєрами.

 

Автор статті