На Черкащині створені умови для проведення Всеукраїнських змагань

прес-конференція
Про це під час прес-конференції «Спортивна Черкащина – гостинна» заявив начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський. Він відзначив, що на території нашої області є необхідна для проведення змагань інфраструктура та досвід в організації таких заходів.
Проведення спортивних змагань на Черкащині сприяє популяризації спорту та руху за здоровий та активний спосіб життя серед населення області. Крім того, батьки мають можливість наочно побачити спортивні досягнення своїх дітей та відчути запал змагань. Для участі у змаганнях до нас приїздять спортсмени з інших регіонів України, що позитивно позначається на іміджеві та бюджеті. Так, у минулому році після проведення навчально-тренувального збору серед легкоатлетів до бюджету Черкас надійшло майже 600 тис грн.
− Ми зацікавлені в тому, щоб проведення чемпіонатів України стало традиційним у Черкаській області, адже для цього у нас є необхідні ресурси. Ми плідно співпрацюємо з органами МВС, відділенням швидкої допомоги, що попереджає виникненню батьох неприємностей під час змагань, − зазначив Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський.
Голова Федерації легкої атлетики Черкаської області Леонід Сіренко відзначив, що з розвитком та популяризацією спорту вдосконалюється матеріальна база, яка необхідна для тренувань та проведення змагань. За його словами, відбулося суттєве оновлення Черкаського центрального стадіону. Тепер тут є сучасна бігова доріжка із синтетичним покриттям та майданчик для метання молота.
Леонід Сіренко
− Завдяки тому, що на стадіоні відкрили майданчик для метання молота, тепер змагання з цього виду спорту ми можемо проводити не тільки в Умані, а й у Черкасах, − зауважив Леонід Сіренко.
Тісна співпраця спортивних федерацій з університетами області дозволяє студентам успішно поєднувати навчання та спортивну діяльність. Крім того, федерації зі спорту нашого регіону проводять підготовку майбутніх спорстменів на базі дитячих освітніх закладів. Так, у Черкаській ЗОШ №25 діє секція з хокею на траві. Тренери сподіваються на високі результати своїх вихованців з цього виду спорту в майбутньому.
– Щоб досягти успіху, необхідно активно та цілеспрямовано діяти, а не лише говорити. Тож ми активно вирішуємо проблеми, які постають перед нами та поступово досягаємо запланованих результатів, – підсумував начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський.
Довідково: Протягом червня-липня Черкащина прийняла такі спортивні заходи: Чемпіонат України з п’ятиборства; Чемпіонат України з веслування на ялах серед чоловіків та юнаків старшої вікової групи; Чемпіонат України зі стрільби з блочного та олімпійського лука; Чемпіонат України з акватлону; Кубок України з легкоатлетичних метань (метання спису, диску, молоту, штовхання ядра) серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків.
26-27 липня на «Дахнівській Січі» пройдуть Всеукраїнські змагання з шотокан-карате.

Автор статті