На Черкащині спільника терористів засудили до 8 років ув’язнення

384860424Соснівський районний суд міста Черкаси за матеріалами СБУ визнав винним місцевого мешканця, який був активним учасником сепаратистського руху в області. Про це інформують в УСБ України в Черкаській області.

Протягом травня-липня 2014 року черкащанин адміністрував групи під назвами «Антимайдан Черкассы» та «Новороссия Черкассы» в одній з російських соцмереж. Через них він вербував проросійськи налаштованих мешканців області до незаконних збройних формувань терористів «ДНР/ЛНР». Спільник терористів також поширював антидержавницькі матеріали, які пропагували сепаратистські погляди. Протиправну діяльність мешканець Черкас здійснював під чітким керівництвом одного з членів так званої «антикризової ради ДНР», дії якого у свою чергу координувались спецслужбами РФ.

За рішенням суду спільника терористів визнали винним у скоєнні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 109, ч. 2 ст. 110 та ч. 1 ст. 258-5 Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді позбавлення волі на вісім років з конфіскацією належного йому майна. Злочинця засуджено заочно, оскільки він переховується від українського правосуддя на території Росії.

Автор статті