На Черкащині СБУ провела навчання з антитерористичних заходів

1417 лютого ц. р. координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України в Черкаській області провела навчання з антитерористичних заходів у центрі міста в Палаці культури «Дружба народів».

Керівники регіональних органів СБУ, представники Національної поліції, Національної гвардії, Міністерства оборони, прикордонної служби, а також представники органів місцевої та обласної влади, очільники закладів культури, спорту, торговельно-розважальних центрів відпрацьовували спільні дії при терористичній загрозі. Під час навчань перевірялась злагодженість та системність оповіщення, стратегія і тактика припинення можливих терористичних проявів. Крім цього на навчаннях була представлена спецтехніка, яка залучається у разі проведення антитерористичних заходів.

567Учасники навчання та керівництво закладів і установ з масовим перебуванням людей отримало чіткі інструкції у разі можливих терористичних загрозах та було перевірено взаємодію правоохоронців та органів місцевої і обласної влади.

 

Прес-група УСБУ в Черкаській області

Автор статті