На Черкащині СБУ провела командно-штабні навчання

35744153_605500396495822_3399196079088992256_nКоординаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Черкаській області провела планові командно-штабні навчання на одному з військових об’єктів регіону. У заході брали участь регіональні підрозділи СБУ, Нацполіції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Збройних Сил України, представники органів місцевої влади та місцевого самоврядування.

Метою тренувань стало підвищення рівня міжвідомчої взаємодії для попередження можливих терористичних та диверсійних загроз на військовому об’єкті. Під час навчань учасники відпрацювали систему спільних дій з пошуку та протидії диверсійним групам, виявлення засобів вчинення терористичних актів та їх знешкодження, евакуації населення.

Також оцінили ефективність сил і засобів для виконання першочергових завдань з протидії проявам тероризму. За підсумками командно-штабних навчань, керівництво регіональної Координаційної групи Антитерористичного центру дало оцінку стану захищеності та безпеки об’єкта. Були надані й рекомендації щодо підвищення ефективності взаємодії між суб’єктами боротьби з тероризмом в умовах реагування на прояви тероризму.

За інформацією Служби безпеки України в Черкаській області

Автор статті