На Черкащині СБУ направила матеріали до суду стосовно бойовика т.зв. «ДНР»

1715672

Слідчі Управління Служби безпеки України в Черкаській області скерували до суду обвинувальний акт стосовно бойовика т.зв. «ДНР» на прізвисько «Тамір».

З лютого 2015 року зловмисник перебував на території Донецької області, де і був зарахований до незаконного воєнізованого формування «Первая словянская бригада». Там він отримав військовий квиток терористичної організації т.зв. «ДНР», військову амуніцію та зброю. За участь у терористичній діяльності найманцю пообіцяли щомісяця 360 доларів США.

У ході слідства співробітники спецслужби також встановили, що «Тамір» проходив службу в артилерійському дивізіоні, обслуговував автомобілі реактивної артилерії БМ-21 «Град», перевозив вантажі та терористів т.зв. «ДНР», неодноразово незаконно перетинав кордон України.

Наприкінці червня ц.р. найманця, який приїхав додому у відпустку,  було затримано співробітниками СБУ.

Слідчі Управління Служби безпеки України в Черкаській області висунули звинувачення «Таміру» за ст. ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) та ч. 2 ст. 332-1 (порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї з метою заподіяння шкоди інтересам держави) Кримінального кодексу України. Санкції статті передбачають покарання у вигляді позбавлення волі від 8 до 15 років.

 

За інформацією прес-групи УСБУ в Черкаській області

Автор статті