На Черкащині розуміють важливість національно-патріотичного виховання, – нардеп

pohvalНаціонально-патріотичне виховання молоді на сьогодні більше залежить від керівників на місцях, аніж від Києва. Про це в коментарі кореспонденту сайту «ІнфоМІСТ» заявив народний депутат, обраний у Черкасах, голова підкомітету з національно-патріотичного виховання Олег Петренко.

– Не буває так: у Раді проголосували закон, Президент його підписав – і всі одразу стали патріотами України. Це – кропітка і довготривала праця. І на сьогодні вона лягає на плечі виконавчої гілки влади. На сьогодні немає нічого на рівні законодавства, що б заважало виконавчій владі активно розвивати сферу національно-патріотичного виховання, – переконаний Петренко.

Він також зазначив, що на центральному рівні питання національно-патріотичного виховання (НПВ) досить складно координується через різне бачення міністерств.

– Якщо на місцях у керівника є розуміння важливості національно-патріотичного виховання у такі складні часи гібридної війни, то такі ініціативи й у Києві мають підтримку, – запевняє народний депутат. – Якщо говорити про Черкащину, то і в очільника області Юрія Ткаченка, і в його першого заступника Віталія Коваля таке розуміння є. Приємно, що досить часто ініціативи у сфері НПВ ідуть саме з Черкаської області. І частину з них було б непогано поширити й у інших регіонах України.

Як відомо, впровадження національно-патріотичного виховання у Черкаській області презентував нещодавно очільник області Юрій Ткаченко. У Каневі відбулася міжвідомча комісія, головував на якій Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко.
Джерело: інтернет-видання «ІнфоМІСТ»

Автор статті