На Черкащині розпочалася посівна

?????????Посівна кампанія в області розпочалась на п’ять днів раніше, ніж у минулому році. На сьогодні засіяно 5,3 тис. га (1,3%), а саме: ярого ячменю – 3,7 тис. га, пшениці – 1,1 тис. га, вівса – 100 га та гороху 400 га. Про це повідомляє управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Водночас у господарствах продовжується закупка мінеральних добрив на комплекс весняно-польових робіт. При науково-обґрунтованій потребі в  добривах в діючій речовині 47,6 тис. тонн закуплено 39,1 тис. тонн.

Начальник управління АПР Ігор Колодка зазначає: «До робіт підготовлено близько 7,1 тис. тракторів, 3,4 тис. культиваторів, 3,3 тис. плугів та 3,6 тис. сівалок, а це в середньому 98%. Також наразі в господарствах для проведення весняно-польових робіт наявні 12,8 тис. тонн дизпалива та 4,3 тис. тонн бензину».

Між тим в області розпочато друге підживлення озимих культур, зокрема в таких районах, як: Жашківський, Звенигородський, Канівський, Лисянський, Маньківський та Черкаський. У цілому підживлено озимих культур на площі 234,6 тис. га – 99,1%.

Автор статті