На Черкащині реалізують проект щодо потреб у соціальних послугах

???????????????????????????????Про вартість соціальних послуг та методику їх розрахунку йшлося сьогодні під час семінару для бухгалтерів інтернатів та терцентрів області, організованого Департаментом соціального захисту населення Черкаської ОДА.

Сьогодні оцінка потреб набуває визнання в соціальній роботі, а саме в плануванні соціальних послуг та втручань різного рівня: від особи та сім’ї до територіальних громад, – зазначив заступник директора Департаменту соціального захисту Олег Шимчук, – а отже, вимогою часу є оновлення  існуючої методології з визначення потреби адміністративно-територіальних одиниць на соціальні послуги  з урахуванням процесу децентралізації.

Крім бухгалтерів, семінар відвідали також представники новостворених територіальних громад Черкащини: Білозірської, Єрківської та Мокрокалигірської.

Спеціалісти Департаменту наголосили присутнім, що розрахунки вартості соціальних послуг згідно з методичними рекомендаціями профільного Міністерства доцільно застосовувати при замовленні соціальних послуг, зокрема при визначенні умов конкурсів та оцінюванні конкурсних пропозицій суб’єктів, що надають соціальні послуги, оплаті наданих соціальних послуг тощо.

За інформацією Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації

Автор статті