На Черкащині припинили незаконне вирощування та переробку тютюну

photo_2018-02-06_11-03-20Співробітники податкової міліції припинили діяльність мешканки Сміли з незаконного вирощування, переробки тютюну та його подальшого продажу. У неї вилучили сировини на понад 1 мільйон гривень, інформують у ГУ ДФС області.

У ході проведення операції «Акциз-2018» і розслідування кримінального провадження, відкритого за ч.1 ст.204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів), оперативні працівники головного управління ДФС у Черкаській області встановили  мешканку Сміли, яка на власній земельній ділянці вирощувала різні види тютюну.

photo_2018-02-06_11-03-23У подальшому вона переробляла в орендованому складському приміщенні у м. Сміла вирощений тютюн та продавала тютюнову сировину і махорку, розміщуючи безкоштовні оголошення в мережі Інтернет. Весь процес виробництва відбувався без наявності відповідних дозвільних документів та без державної реєстрації підприємницької діяльності.

За результатами проведених працівниками податкової міліції обшуків підпільне виробництво тютюнової сировини ліквідовано. Вилучено та передано на відповідальне зберігання 283 кілограма тютюнової сировини та тютюнових виробів (махорки).

Проводяться подальші слідчі дії, направлені на розслідування даного кримінального правопорушення

Автор статті