На Черкащині проводилися роботи з ліквідації ожеледиці на автошляхах

2e6fb7515478eff5e5a25d83132097c2За інформацією диспетчерської служби Служби автомобільних доріг у Черкаській області, обробка дорожнього покриття автодоріг загального користування для ліквідації ожеледиці та її недопущення проходила ввечері 3 січня та вночі 4 січня у Кам’янському, Канівському, Смілянському, Монастирищенському та Черкаському районах Черкаської області та на трасі міжнародного значення М-05 Київ-Одеса.

Загалом, за добу було використано 41 тонну протиожеледної суміші. Для недопущення ожеледиці, пов’язаної з коливанням добової температури від плюсової вдень до мінусової вночі, піщано-соляною сумішшю було оброблено спуски, підйоми та круті повороти автодоріг за основними напрямками руху.

Впродовж доби у обробці асфальтового покриття на автодорогах області загального користування були задіяні 6 піскорозкидувачів та 5 навантажувачів, у роботах на дорогах були задіяні 15 фахівців. Станом на ранок 4 січня у черговому режимі роботи перебували 75 одиниць техніки та 99 працівників.

На ранок 4 січня проїзд забезпечено на усіх автомобільних шляхах державного, регіонального та місцевого значення Черкаської області.

У зв’язку з ускладненням погодних умов, Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом.

За інформацією САД у Черкаській області

Автор статті