На Черкащині пройшла Спартакіада серед осіб з інвалідністю «Сила духу»

36789926_2096540937072218_4004298112863567872_n-1-678x381Змагання шостої обласної Спартакіади серед осіб з інвалідністю «Сила духу» приймав спортивний комплекс обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву Черкаської обласної ради 5 липняУчасть у змаганнях взяли дев’ять команд Черкаської області.

36717313_2094789673914011_3472872695408885760_nВідповідно до Положення про Всеукраїнську Спартакіаду «Сила духу», відбірковим етапом якої є обласна Спартакіада, учасники змагалися з шахів, дартсу, настільного тенісу, гирьового спорту, армспорту та бомбаскету (кидання м’яча у баскетбольне кільце).

36615711_2094789697247342_3919286596813193216_nЗважаючи на умови проведення змагань, які передбачали відбір учасників до складу збірної команди області на участь у фінальних змаганнях Всеукраїнської Спартакіади, учасники продемонстрували хорошу підготовку до змагань.

 

36606389_2094789753914003_534329678635204608_nРезультати:

 ШАХИ

Зайняте місце

Прізвище ім’я

Найменування команди

І

 Муренко Іван

 м.Черкаси

ІІ

Восковець Василь

м.Звенигородка

ІІІ

Клименко Олександр

 м. Жашків

ІІІ

  Власенко Олексій

 смт.Драбів

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС (жінки)

Зайняте місце

Прізвище ім’я

Найменування команди

І

 Кононенко Наталія

м. Черкаси

ІІ

  Кобко Галина

м. Умань

ІІІ

Демяненко Ніна

м.Сміла

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС (чоловіки)

Зайняте місце

Прізвище ім’я

Найменування команди

І

  Сітніков Володимир

м.Канів

ІІ

Біліченко Сергій

м.Умань

ІІІ

  Стеблівець Сергій

м.Золотоноша

ДАРТС (чоловіки)

Зайняте місце

Прізвище ім’я

Найменування команди

І

  Суменко Юрій

  Черкаський р-н

ІІ

 Залевський Валдентин

м.Канів

ІІІ

   Смірнов Сергій

   м. Черкаси

ДАРТС (жінки)

Зайняте місце

Прізвище ім’я

Найменування команди

І

Мамчур Людмила

м.Черкаси

ІІ

 Календрузь Наталія

                     м.Умань

ІІІ

 Пшенична Лідія

м.Звенигородкак

 БОМБАСКЕТ (чоловіки)

Зайняте місце

Прізвище ім’я

Найменування команди

І

  Рябчич Руслан

Черкаський район

ІІ

Коцюбенко Михайло

м.Черкаси

ІІІ

 Смірнов Сергій

м.Черкаси

 БОМБАСКЕТ (жінки)

Зайняте місце

Прізвище ім’я

Найменування команди

І

Дергачова Тамара

м.Звенигородка

ІІ

Кононенко Наталія

  м.Черкаси

ІІІ

Мокійчук Діна

м. Жашків

 АРМСПОРТ  до 85 кг.

Зайняте місце

Прізвище ім’я

Найменування команди

І

Татуев Микола

м.Тальне

ІІ

Суменко Юрій

Черкаський район

ІІІ

                 Сасько Ігор

м.Канів

АРМСПОРТ + 85 кг.

Зайняте місце

Прізвище ім’я

Найменування команди

І

Величко Олег

м.Тальне

ІІ

Ковтун Іван

Черкаський район

ІІІ

 Стрильчук Микола

м.Сміла

ГИРЬОВИЙ СПОРТ  85 кг.

Зайняте місце

Прізвище ім’я

Найменування команди

І

              Романенко Геннадій

м.Сміла

ІІ

Сасько Ігор

м.Канів

ІІІ

ГИРЬОВИЙ СПОРТ +85 кг.

Зайняте місце

Прізвище ім’я

Найменування команди

І

Стеблина Олександр

м.Золотоноша

ІІ

Гасімов Руслан

 м.Сміла

ІІІ

Кашоїд Олександр

    м.Тальне

Начальник управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України у Черкаській області Олексій Леонов нагородив переможців та призерів медалями та грамотами, подякував за участь  і побажав успіхів збірній команді області у змаганнях Всеукраїнської Спартакіади у місті Ужгород.

Автор статті