На Черкащині проінвентаризували понад 265 тисяч га земель

iнвентаризацiяяУ Черкаській області проінвентаризували 265,15 тис га земель несільськогосподарського призначення за межами населених пунктів, що становить майже 80% їхньої загальної площі. Найбільше проінспектували земель у Черкаському, Канівському, Чигиринському та Смілянському районах.

Інвентаризацію земель населених пунктів провели на площі 138,48 тис га, що становить близько 49% їхньої загальної площі. Найбільше таких робіт здійснено в Черкаському районі, на Уманщині та Драбівщині.

Нагадуємо, що мета державної інвентаризації земель – встановлення місця розташування об`єктів землеустрою, їхніх меж, розмірів, правового статусу, виявлення земель, що не використовуються чи використовуються нераціонально або не за цільовим призначенням, виявлення забруднених земель і деградованих сільськогосподарських угідь, що підлягають консервації, встановлення кількісних та якісних характеристик земель по категоріях земель, їхніх власниках і користувачах з урахуванням змін, що відбулися за період після попередньої інвентаризації земель.

Дані державної інвентаризації земель використовуються для ведення державного земельного кадастру, здійснення державного контролю за використанням та охороною земель і прийняття на їхній основі відповідних рішень органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

 

За інформацією прес-служби Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області

Автор статті