На Черкащині проходить другий експо-фест в Україні – AGROSHOW UKRAINE 2018

???????????????????????????????В обласному центрі на території аеропорту «Черкаси» відкрився другугий експо-фест в Україні – AGROSHOW UKRAINE 2018. Розпочався учора й триватиме до 19 травня. Цей сучасний формат виставки, який поєднав в собі комерційну, ділову та розважальну платформу, зібрав учасників із різних регіонів України, інформують в управлінні агропромислового розвитку Черкаської ОДА.

Захід проводиться під патронатом Міністерства аграрної політики та продовольства України ТОВ «Біейч». Співорганізатор заходу – Черкаська обласна державна адміністрація, управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Гостей та учасників виставки привітав начальник управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Ігор Колодка.????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Захід відвідали фахівці управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, районних управлінь, керівники сільськогосподарських підприємств, фермерських господарства, жителі м. Черкаси та з різних районів області.

Діапазон експозицій виставки дуже широкий та  представлений наступними тематичними розділами: сільгосптехніка та обладнання, рослинництво та агрохімія, біоенергетика, сучасні енерго- та біотехнології, агроекономіка та управління, інформаційні технології та агросервіс, траспорт, логістика та інше. Даний Експо-фест триватиме протягом 4 -х днів.

На виставці широко представлена сучасна сільськогосподарська техніка та інвентар, роботу яких можна побачити на спеціалізованому полігоні.???????????????????????????????

Крім того відбудеться проведення семінарів – практикум, конференції, майстер класів для агровиробників. Також передбачається проведення культурної програми в т.ч. і показ роботи дитячої творчості.???????????????????????????????

 

Автор статті