На Черкащині проходить Чемпіонат України із дзюдо

на головну

Спортсмени з різних регіонів нашої держави прибули до Черкас на Чемпіонат України із дзюдо. Він проходить на базі спорткомплексу «Будівельник», де юнаки й дівчата з Києва, Черкащини, Чернігівщини, Кіровоградщини, Тернопільщини, Житомирщини, Івано-Франківщини та інших областей змагаються за першість. У цілому в Чемпіонаті беруть участь команди з 20-ти областей та м. Київ.

Віце-президент федерації самбо Черкаської області, заслужений тренер України Володимир Римар розповів, що змагання відбуваються серед молоді до 23 років, а нині їх зібралося тут 253-є. «Проводимо Чемпіонат для того, щоб виявити найсильніших та відібрати команду для Чемпіонату Європи», – сказав Володимир Іванович.

2

Заступник голови – керівник апарату ОДА Віталій Коваль, у свою чергу, привітав учасників змагань й наголосив: «Приємно, що саме Черкащину обрано цьогоріч для проведення Чемпіонату, й сьогодні бачимо тут спортсменів з усієї держави. Українська нація має бути здоровою та сильною для того, щоб будувати майбутнє нашої держави. І ви є прикладом цього». Віталій Володимирович побажав учасникам упевненості та віри в себе, поваги до супротивників, справедливого суддівства і звичайно перемог.

Головний суддя Чемпіонату, суддя Міжнародної категорії Анатолій Алексєєв розповів, що учасники змагаються в семи вагових категоріях серед жінок і чоловіків: «Протягом першого дня змагань боролися учасники 3 вагових категорії серед чоловіків і 4-х – серед жінок, починаючи з малих. Сьогодні ж навпаки – з найважчих, зокрема 4 чоловічих та 3 жіночих».

3

18-тирічна черкащанка Євгенія сказала, що слід важко працювати, щоб досягти високих показників, сама ж у цьому спорті вже 10 років та налаштована продемонструвати під час змагань кращий результат.

Автор статті