На Черкащині прогнозують помірно теплий, але дощовий тиждень

url44Погоду Черкащини завтра формуватиме поле зниженого тиску, тож істотних опадів не очікуються, температура повітря вночі сягатиме 1-6º, вдень 7-12º тепла. Про це повідомляють в Черкаському обласному центрі з гідрометеорології.

У гідрометцентрі додають, що до кінця тижня погоду продовжать формувати атлантичні циклони та теплі повітряні маси із Західної Європи. Очікується відносне тепло: температура повітря вночі буде близько 0º, вдень – 2-7º тепла. Можливі періодичні опади переважно у вигляді невеликого та помірного дощу і мокрого снігу.

Більшість днів другої декади лютого погоду визначали теплі повітряні маси атлантичного походження. Температурний фон був 0-8º тепла, що відповідає березнево-квітневому і перевищував кліматичну норму на 5-12°. Вдень максимуми температури повітря досягали 9-14° тепла. За весь період метеорологічних спостережень, така температура в середині лютого на більшості площ входить в четвірку-шістку найбільш високих, що відмічалась шістдесят років тому – у 1957 році.

Автор статті